home / JARDEM

 

Jesteś tu? To znaczy, że szukasz wykonawcy swoich mebli. 

Dobrze trafiłeś. 

Przeczytaj ten tekst do końca – proszę. 

 

Kim jest JARDEM??? 

Firma została założona w 2007 roku przez człowieka, który ze swoich pierwszych liter imienia JAR i nazwiska DEM nadał nazwę swojej firmie JARDEM i od razu ukierunkowywał ją w branżę meblarską.

 

Dlaczego warto wybrać JARDEM?

Firma od początku swojej działalności dążyła do perfekcji swoich usług. Niestety, życie układało kłody pod nogi, to się pracownicy zwalniali, to za mało miejsca było, za mało sprzętu itd.

Tak było kiedyś. 

W chwili obecnej firma działa na najwyższych obrotach. Przez okres dziesięciu lat firma sprostała różnym zleceniom: szafy i kuchnie to podstawa, ale były zabudowy poddaszy, zabudowy skosówi zabudowy pod schodami. 

W naszych realizacjach znajdzie Państwo umeblowanie hotelu w Ślemieniu – 52 pokoje + 1768 mb panela ściennego w pokojach i korytarzach, zlecenia we Wrocławiu, Krakowie i w Warszawie.

Były montaże za granicami kraju Austria i Czechy (Dortmund odpuściłem – nie było ludzi do pracy). 

Meble moje pojechały do Anglii, Danii i Szkocji. 

Firma JARDEM jest i będzie. Nawet jeśli zdarzy się reklamacja to macie Państwo pewność, że firma istnieje i jest do kogo się zwrócić. A w czasach obecnych nagminnie słyszę, że coś się zepsuło, ktoś chce coś dorobić czy przerobić, ale niestety firmy już nie ma.

 

Wiem co teraz możecie myśleć – każdy może tak mówić! Otóż nie!

 

Nasze rekomendacje możecie Państwo sprawdzić dzwoniąc do każdej jednej firmy, która nam list wystawiła i potwierdzić jej autentyczność. 

Mało tego, w 2017 roku firma JARDEM wystawiła 73 FV dla i nabiła ponad 60 paragonów z meblami. Zakładając, że w roku jest 250 dni roboczych minus urlopy, to 133 zlecenia to naprawdę świetny wynik. 

Niemożliwe?! A jednak. 

 To dzięki świetnej organizacji działamy na najwyższych obrotach, zostawiając konkurencję w tyle.

 Zadzwoń i Ty też zostań naszym klientem.

 

Tel. 696-451-969

 

Zapraszam do obejrzenia galerii ze zdjęciami naszych realizacji.