home / O firmie

 

Firma "JARDEM"

Producent Mebli na Wymiar, Szafy, Kuchnie

została założona w 2006 roku po zdobyciu umiejętności i kwalifikacji w innych zakładach i sklepach meblarskich. Dzięki znajomości branży firma odrazu dostała uznanie na rynku i została w szybki sposób zauważona i doceniona przez klientów. jednym z naszych pierwszych i cenionych klientów był właściciel hotelu w Ślemieniu. W krótkim czasie otrzymaliśmy listy referencyjne od firm i instytucji, które do dziś dnia zaopatrują się u nas w meble do zabudowy. Od początku swojej działalności kładziemy ogromny nacisk nie tylko na jakość naszych mebli, ale również na ostateczną cenę. Stworzyliśmy cały proces zamawiania mebli w domu klienta, bez drogich ekspozycji sklepowych, co pomaga być w pełni konkurencyjnym dla innych firm. Teraz w swoim domu w swoim otoczeniu mozesz złożyc zamówienie na meble kuchenne oraz szafę wnękową, meble biurowe i pokojowe.

Nasze meble zostały zauważone nie tylko przez klientów z Polski, ale również pojechały do Anglii, Dani, Czech i Niemiec.

Jako jedni z nielicznych sami produkujemy i składamy drzwi przesuwne szaf wnękowych, dzięki czemu skraca się okres realizacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 kolorów płyt meblowych, kolorowe szkła, lustra i mnóstwo motywów graficznych.Na początku swojej działalności tworzyliśmy wyłącznie szafy na wymiar. W okresie późniejszym poszerzyliśmy naszą ofertę o meble kuchenne na wymiar. W chwili obecnej produkujemy wszystkie meble na zamówienie tj. szafy wnekowe, do zabudowy, z drzwiami przesuwnymi i tradycyjnymi, kuchnie na wymiar,  meble biurowe i pokojowe, pawlacze, regały, meble do sypialni.

 

W celu umówienia się na pomiar

ZADZWOŃ

Telefon odbierany jest od PN - PT w godzinach

8:00 - 17:00