O nas

Firma "JARDEM"
Producent Mebli na Wymiar, Szafy, Kuchnie

Firma została założona w 2006roku. Dzięki znajomości branży firma zdobyła bardzo szybko uznanie na lokalny rynku. Z czasem nasze działania rozszerzyły się na sąsiadujące województwa.

Jednym z pierwszych naszych klientów był właściciel hotelu w Ślemieniu. W krótkim czasie pozyskaliśmy innych klientów, z którymi współpracujemy do dnia dzisiejszego realizując co raz ciekawsze a jednocześnie bardziej wymagające projekty.

Odpowiednio dobrane meble to inwestycja na długie lata. Dlatego warto wybrać meble tworzone indywidualnie na zamówienie Klienta, w pełni dopasowane do jego potrzeb. Meble na zamówienie zachwycają nie tylko swoim pięknem ale również wieloma praktycznymi rozwiązaniami, w pełni wykorzystując daną przestrzeń. Dobrze dobrane meble zapewniają długotrwały komfort użytkowania i podkreślają indywidualny charakter użytkownika. Kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość naszych mebli ale również na ich ostateczną cenę.

Poprzez wszystkie te lata wypracowaliśmy proces zamawiania mebli w domu klienta czyli – telefon – projekt – realizacja. Krótko, sprawnie i bez pośredników.

Zapraszamy do współpracy!

Pomiar i wycena

Zamów bezpłatny pomiar

Kontakt